تبلیغات
سرمایه بان سرمایه شما sarmayeh bank - راه اندازی شعب جدید بانک سرمایه
ü راه اندازی شعب جدید بانک سرمایه ازدسته موضوعات: مقالات بانکی ,

 تعداد شعب بانك سرمایه تا پایان سال به 60 واحد می‌رسد

مدیرعامل بانك سرمایه در مراسم افتتاح شعبه مركزی:

 تا پایان سال جاری بانك سرمایه 60 شعبه افتتاح خواهد كرد كه 30 شعبه آن در تهران و 30 شعبه در استانها راه اندازی خواهد شد ادامه  را در ادامه مطلب بخوانید

اما وبلاگی که شما در آن نظر ندهید اصلا وبلاگ نیست اگر فکر میکنید شفاف سازی فضای بازار سرمایه کشور وظیفه امثال آقای صالح آبادی  و هیات مدیره بورس است دیگر  نمیخواهد نظر بدهید اما اگر  فکر میکنید خودتان باید نظر بدهید و  به بازسازی فضا کمک کنید و تجربه به شما ثابت کرده که ایشان فقط کلاه خود را از این نمد میمالند و به منافع ما هیچ کاری نداشته اند و ندارند   این گوی و این میدان هرچه میخواهید بنویسید خوب ؟ بد ؟ زشت؟ زیبا ؟  ..... 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، رضا هدایتی در مراسم افتتاح شعبه مركزی بانك سرمایه كه همزمان با افتتاح شعب این بانك در تهران و شهرستانها برگزار شد، اظهار داشت: بانك سرمایه پس از دو سال تلاش مسئولان و موسسین بانك در آبان ماه سال 1384 مجوز فعالیت و تاسیس را از بانك مركزی دریافت كرد
وی گفت: نخستین شعبه بانك سرمایه فعالیت خود را 28 اسفندماه سال 84 آغاز كرد و شعبی در احمد آباد و خیابان اسد آبادی تهران نیز افتتاح شد.
وی اظهار داشت: علاوه بر این شعب 8 شعبه امروز نیز امروز افتتاح می شود كه راه اندازی 5 شعبه در تهران و سه شعبه در كرج، تبریز و اصفهان خواهد بود.
هدایتی با اشاره به اینكه تعداد شعب بانك سرمایه ظرف 35 روز آینده به 20 شعبه در كشور خواهد رسید، افزود: تا پایان سال بانك سرمایه 60 شعبه افتتاح خواهد كرد كه راه‌اندازی 30 شعبه در تهران و 30 شعبه در استانها خواهد بود.
مدیر عامل بانك سرمایه راه‌اندازی سیستم خدمات الكترونیك روز و صدور 3 میلیون كارت هوشمند ظرف 18 ماه آینده و همچنین استفاده از بانكداری مدرن و الكترونیكی همانند موبایل بانك، تلفن بانك و اینترنت بانك را جمله برنامه‌های بانك سرمایه ذكر كرد
وی تصریح كرد: امسال ده هزار میلیارد تومان منابع جذب خواهیم كرد و 7 هزار میلیارد تومان در بخشهای مسكن و ساختمان، صنعت، بازرگانی، و خدمات در چارچوب مقررات بانك مركزی خواهیم پرداخت.
مدیرعامل بانك سرمایه گفت: موافقت بانك مركزی با انجام فعالیتهای ارزی بانك اخذ شده و برای تاسیس ده شركت جنبی با بانك مركزی مكاتبه شده است.
هدایتی از موافقت بانك مركزی با تاسیس سه شركت خبرداد و افزود: اجازه تاسیس شركتهای پرداخت خدمات الكترونیك، فن‌آوری اطلاعات و كارگزاری بورس داده شده است.
وی افزود: همچنین برای تاسیس شركتهای سرمایه‌گذاری، بیمه، لیزینگ، بازرگانی و خدمات از بانك مركزی درخواست صدور مجوزی كرده‌ایم كه امیدواریم مجوز آنها صادر شود.
وی تصریح كرد: افتتاح بانكهای خصوصی طلیعه و بستری برای تحقق اهداف اصل 44 قانون اساسی است و راه را برای اجرای سیاستهای اصل 44 هموار كرد.

همچنین در این جلسه وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

اعطای تسهیلات به فرهنگیان از طریق بانك سرمایه

 وزیر آموزش و پرورش گفت: تلاش می‌كنیم سهم 40 درصدی صندوق ذخیره فرهنگیان در بانك سرمایه را تقویت كنیم و اعطای تسهیلات به فرهنگیان می‌تواند از طریق این بانك صورت پذیرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمود فرشیدی در مراسم افتتاح شعبه مركزی و 8 شعبه دیگر بانك سرمایه در تهران و شهرستانها اظهار داشت: مقام معظم رهبری با ابلاغ اصل 44 به دولت اعتماد كرده و زمینه حضور بخش خصوصی را فراهم آوردند.
وی گفت: این جلوه‌ای از شكوه اقتصادی است كه ملت ایران فراروی خود دارد.
فرشیدی یادآور شد: صندوق ذخیره فرهنگیان سهم عمده‌ای در بانك سرمایه دارد و گمان می‌كنم آموزش و پرورش و بانك سرمایه بتوانند تعامل خوبی با یكدیگر داشته باشند.
وی اضافه كرد: مهمترین سرمایه بانك اعتماد مردم است و معلمان از معتمدترین اقشار جامعه هستند.
وزیر آموزش و پرورش اعتبارات جاری آموزش و پرورش را 6 هزار میلیارد تومان و اعتبارات عمرانی این وزارتخانه را هزار و 400 میلیارد تومان ذكر كرد.
وی خاطر نشان كرد: تلاش می‌كنیم سهم40 درصدی صندوق ذخیره فرهنگیان در بانك سرمایه را تقویت كنیم و اعطای تسهیلات به فرهنگیان می‌تواند از طریق این بانك صورت پذیرد.
من بسیار متاسفم از این همه تلاش ناجوانمردانه ؟//

در همین حال 

 مدیرعامل بانك پاسارگاد اعلام كرد: پذیره نویسی بیمه پاسارگاد بزودی در شعب این بانك انجام می‌شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، مجید قاسمی در اولین مجمع عمومی سالیانه بانك پاسارگاد اظهار داشت: به دلیل تحولات انجام گرفته در حوزه مدیریت بیمه مركزی دریافت مجوز تاسیس بیمه پاسارگاد دو ماه به تعویق افتاد.
وی با اشاره به تائید ملزومات و به خصوص كادر متخصص مورد نیاز یك شركت بیمه از سوی بیمه مركزی ایران افزود: بحث صدور مجوز و تائید بیمه مركزی ایران در نشست هفته آینده شورای عالی بیمه مطرح خواهد شد.
قاسمی افزود: پذیره‌نویسی بیمه پاسارگاد در شعب بانك پاسارگاد انجام خواهد شد.
وی در پاسخ به این پرسش كه آیا سهامداران بانك پاسارگاد در پذیره نویسی بیمه پاسارگاد از اولویت خرید برخوردار خواهند بود، گفت: نمی‌توانیم در پذیره نویسی بیمه اولویتی در نظر بگیریم اما سهامداران بانك پاسارگاد می‌توانند با مراجعه به شركت بیمه پاسارگاد واقع در خیابان بخارست وجه خود را پرداخت كرده و ما پذیره نویسی آنان را ثبت می‌كنیم.
قاسمی در پاسخ به پرسش یكی از سهامداران در خصوص آثار كاهش سود بانكی بر فعالیت بانك خصوصی پاسارگاد گفت: به عنوان یك كارشناس اقتصادی به شما اطمینان می‌دهم كه در جمع مدیر عامل و هیات مدیره بانك 300 بانك سال تجربه وجود دارد كه هوشیارانه و آگاهانه آمادگی دارند خود را با شرایط تطبیق دهند
وی اضافه كرد: طی سال 84 علی‌رغم اینكه باید نرخ سود بانك بیشتر از سایر بانكها تعیین می شد،ضمن پیش بینی تصمیمات شورای پول و اعتبار سعی كردیم كه در سپرده‌های بلند مدت از نرخهای سود بانكهای خصوصی دیگر بالاتر نرویم و نرخ سود 5/19 درصد اعلام شد.
قاسمی گفت: ما كمتر علاقمندیم سپرده 5 ساله بلند مدت جذب كنیم و با تعدیل نرخ سود بانكهای خصوصی نرخ 5/19 درصد ما به 5/18 درصد كاهش یافت كه این نرخ نیز 5/0 درصد از نرخ سود سایر بانكها بالاتر است.
وی تصریح كرد: سیاست دولت در جهت كاهش نرخ سود بانكی سیاست كاملا درستی است و اقتصاد كشور ما اقتضائات خود را می‌طلبد.
وی در عین حال تاكید كرد: اگر دولت در جهت كسری بودجه و كاهش تورم موفق نشود، كاهش سود مشكلاتی را در پی خواهد داشت.
قاسمی خاطرنشان كرد: عملكرد بانكهای خصوصی نشان دهنده بهره‌وری بانكهای خصوصی به میزان 7 برابر بانكهای دولتی است.
قاسمی اظهار داشت: اطمینان دارم بانكهای خصوصی موفق از این سیاستها عبور خواهند كرد.
وی گفت: دولت در جهت كسری بودجه و انضباط مالی باید تلاش كنند ضمن اینكه لازم است این كاهش نرخ سود تدریجی صورت پذیرد.
مدیرعامل بانك پاسارگاد در این راستا تجربه كشور ژاپن را در افزایش نرخ سود این كشور را یادآور شد و گفت: این كشور در مرحله اول 0/25 درصد نرخ سودش را افزایش داد و قطعا پس از سه ماه 25/0 درصد دیگر به نرخ قبلی خواهد افزود.


نوشته شده توسط مدیریت در یکشنبه 25 تیر 1385 و ساعت 08:07 ق.ظ
نوشته های پیشین
ü مدیرعامل جدید
ü با درود
ü 71 شعبه در سه سال بجای 100 شعبه در یکسال
ü منش چاقو کشی
ü 61 در پل رومی
ü سهامداران جدید بعد از شهرداری
ü مجمع عمومی یا خالمی یا داییمی
ü بانک سرمایه عین بانکهای مدرن خارجی فعالیت می کند
ü صدقه شهرداری به بانک سرمایه
ü واگذاری سهام شهرداری در بانک سرمایه = بانک سرکیسه
ü بانک سرمایه یا آخرین بانک
ü آیا تعاونی اعتباری شهر به داد بانک سرمایه می رسد ؟
ü آقای هاشمی تو هم چشاتو وا کن
ü وزیر پست و تلگراف چشم بسته غیب گفت
ü اینترنتی شدن بانک


+ - + - + - + - + .

تماس با ما

صفحات قبلی :