تبلیغات
سرمایه بان سرمایه شما sarmayeh bank - تعداد شعب بانك سرمایه تا پایان سال 85 به 63شعبه می‌رسد

مدیر عامل بانك سرمایه در مراسمافتتاح نخستین شعبهاین بانك اعلام كرد

 گروه بازارپول روزنامه دنیای اقتصاد- بیتا احمدی: اولین شعبه بانك سرمایه در خیابان جمال‌الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد سابق) صبح دیروز با حضور مدیران شبكه بانكی، وزارت علوم و فناوری و آموزش و پرورش گشایش یافت.

در مراسم افتتاح اولین شعبه این بانك، رضا هدایتی، مدیر عامل بانك سرمایه گفت:  .....

طبق پیش‌بینی‌های صورت گرفته قرار براین بود تا پایان سال 84 ده شعبه افتتاح شود، اما این اولین شعبه بانك سرمایه است و تا روزهای پایانی سال و فروردین ماه سال جدید، 9شعبه دیگر را نیز افتتاح می‌كنیم.

وی با اشاره به افتتاح شعب دیگر افزود: دومین شعبه بانك سرمایه در مشهد مقدس، سومین شعبه درشیراز، چهارمین و پنجمین شعبه در تهران، ششمین شعبه در كرج، هفتمین شعبه در تبریز، هشتمین شعبه در تهران و شعبه نهم در اصفهان خواهد بود. هدایتی با اشاره به اینكه تا پایان سال 1385، شصت و سه شعبه بانك سرمایه افتتاح خواهد شد، تصریح كرد: بانك سرمایه بنا ندارد منابع بانك را صرف خرید شعب متعدد كند، بلكه می‌خواهد با تقویت اتوماسیون بانكی و به كارگیری تكنولوژی روز دنیا در صنعت بانكداری خدمات نوین بانكی را به مشتریان خود در محل كار یا اقامتشان ارائه كند. مدیر عامل بانك سرمایه اظهار داشت: در راستای عمل به بانكداری اسلامی برای اعطای تسهیلات و انجام معاملات هیچ بهانه‌ای نداریم كه نتوانیم بانكداری اسلامی را اجرا كنیم.

وی افزود: این امر خطیر با همت و اعتقاد بانك‌های خصوصی به بانكداری اسلامی دست یافتنی است و ما در این راستا هیچ منع و محدودیتی نداریم. وی خاطرنشان كرد: بانك سرمایه با تبعیت از قانون بانك‌های غیردولتی بیش از دو سال برنامه‌ریزی كرد تا سرانجام در روز 12 آبان‌ماه سال‌جاری مجمع موسس تشكیل و در 4دی‌ماه سال‌‌جاری در اداره ثبت شركت‌ها به ثبت رسید و در 18دی‌ماه امسال موفق به اخذ مجوز از سوی بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران شد. هدایتی با اشاره به سهامداران بانك سرمایه گفت: بانك سرمایه در میان بانك‌های خصوصی با بیش از 3میلیون نفر اشخاص حقیقی و حقوقی كه به طور مستقیم یا غیرمستقیم سهامدار بانك سرمایه هستند، عمده‌ترین سهامداران خرد را دارا است كه در منافع بانك شریك هستند.

وی افزود: به لحاظ میزان سرمایه با بیش از 3500 میلیارد ریال در میان بانك‌های خصوصی بعد از بانك پارسیان مقام دوم را كسب كرده است.

مدیر عامل بانك سرمایه همچنین با اشاره به حاشیه سود در بانك‌های خصوصی گفت: تعدیل نرخ سود سپرده‌ها و تسهیلات در بانك‌ها كه هم دولت و هم مجلس موافق آن است، بانك‌های خصوصی نیز در این راستا به طور داوطلبانه نرخ سود سپرده‌ها و تسهیلات خود را 2درصد كاهش داده‌اند كه بانك سرمایه نیز با توجه به این امر نرخ سود سپرده‌ها و تسهیلات خود را تعیین كرده است.وی در خصوص نرخ سود سپرده‌ها و تسهیلات بانك سرمایه گفت: نرخ سود تسهیلات بانك سرمایه از 5/22 تا 24درصد تعیین شده و نرخ سود سپرده‌ها از 12درصد برای سپرده‌های كوتاه‌مدت شروع و حداكثر 19درصد برای سپرده‌های 5 ساله خواهد بود.

هدایتی افزود: بانك سرمایه بنا دارد تسهیلات خود را بیشتر در بخش تولید و اشتغالزایی ارائه كند.

وی گفت: كلیه شعبی كه افتتاح می‌شوند عملیات بانكی ریالی انجام خواهند داد و بیشتر آنها مجهز به دستگاه خودپرداز (ATM) برای رفاه بیشتر مشتریان خواهند بود.


نوشته شده توسط مدیریت در یکشنبه 28 اسفند 1384 و ساعت 11:03 ق.ظ
نوشته های پیشین
ü مدیرعامل جدید
ü با درود
ü 71 شعبه در سه سال بجای 100 شعبه در یکسال
ü منش چاقو کشی
ü 61 در پل رومی
ü سهامداران جدید بعد از شهرداری
ü مجمع عمومی یا خالمی یا داییمی
ü بانک سرمایه عین بانکهای مدرن خارجی فعالیت می کند
ü صدقه شهرداری به بانک سرمایه
ü واگذاری سهام شهرداری در بانک سرمایه = بانک سرکیسه
ü بانک سرمایه یا آخرین بانک
ü آیا تعاونی اعتباری شهر به داد بانک سرمایه می رسد ؟
ü آقای هاشمی تو هم چشاتو وا کن
ü وزیر پست و تلگراف چشم بسته غیب گفت
ü اینترنتی شدن بانک


+ - + - + - + - + .

تماس با ما

صفحات قبلی :