تبلیغات
سرمایه بان سرمایه شما sarmayeh bank - صدقه شهرداری به بانک سرمایه
ü صدقه شهرداری به بانک سرمایه ازدسته موضوعات: عمومی ,

ما یکصدو بیست و پنجمین مطلب خودرا ارسال کردیم اما بانک سرمایه به ۱۰۰ هم نرسیده است .

به گزارش روابط عمومی این بانک تقریباً  بی یال و کوپال ، شعبه سینما آزادی واقع در خیابان دکتر شهید بهشتی مجتمع تفریحی فرهنگی سینما آزادی طی مراسمی با حضور مدیران بانک و مشتریان افتتاح  شده است . از حق و انصاف نباید دور شویم و حق ین است که مدیریت شهرداری در این یکساله باعث رشد بانک سرمایه و افزایش هرچند اندک تعداد شعب بانک بشود.

اگر نبود شهرداری معلوم نیست آیا بانک سرمایه بعد از ۴ سال میتوانست ۵۰ شعبه داشته باشد.

و در حالیکه بانکهایی مکانند بانک ملت و ارسیان از طریق اس ام اس موجودی مشتریان را جابجا می کنند بانک سرمایه اعلام کرده است که  ممکن است خدمات  اس ام اس بانک سرمایه ( تنها برای دریافت گزارش از موجودی حساب، و... )  را عرضه نماید .

باز هم باید شاکر باشیم که از صدقه سری شهرداری  و با راه اندازی ۵  شعبه جدید، تعداد شعب بانک سرمایه  به ۵۰  شعبه رسید.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه شعب مجتمع نور ولیعصر ، چهارراه رشید، تنکابن و آمل و شعبه سینما آزادی ۵ شعبه جدید بانک هستند که در مراسم ویژه ای با حضور کسبه، معتمدین محلی و مدیران ارشد بانک به شبکه شعب بانک سرمایه پیوستند.

  گفته شده  اما باور نمیشود که : ارایه خدمات هر چه بیشتر بانکی به اقشار مختلف جامعه و تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان ؟؟؟؟؟؟  از اهداف اصلی بانک سرمایه بوده و در این راستا سرویس "اینترنت بانک" سرمایه راه اندازی گردیده و بر روی وب سایت بانک به آدرس www.sbank.ir  قرار گرفته و مشتریان گرامی قادر خواهند بود پس از مراجعه به شعبه و دریافت رمز عبور "اینترنت بانک" از مزایای این سرویس (اعلام موجودی حساب، انتقال وجه بین حساب های مشتری، انتقال وجه از حساب خود به حساب سایرین و ...) استفاده نمایند.

در حالیکه بانکهایی مکانند بانک ملت و ارسیان از طریق اس ام اس ول مشتریان خودرا جابجا می کنند بانک سرمایه اعلام کرده است که  بزودی خدمات  اس ام اس بانک سرمایه ( تنها برای دریافت گزارش از موجودی حساب، دریافت گردش حساب ، دریافت گردش حساب در بازه زمانی دلخواه، دریافت گردش روزانه حساب، دریافت چند گردش آخر حساب،  دریافت چند گردش حساب در بازه زمانی دلخواه، دریافت اطلاعات وام های دریافتی)  نیز با استفاده از تلفن های همراه ارائه خواهد شد و مشتریان محترم  می توانند عملیات بانکی مورد نظرخود را به صورت پیام کوتاه ارسال نمایند. 


نوشته شده توسط مدیریت در جمعه 31 خرداد 1387 و ساعت 07:06 ق.ظ
نوشته های پیشین
ü مدیرعامل جدید
ü با درود
ü 71 شعبه در سه سال بجای 100 شعبه در یکسال
ü منش چاقو کشی
ü 61 در پل رومی
ü سهامداران جدید بعد از شهرداری
ü مجمع عمومی یا خالمی یا داییمی
ü بانک سرمایه عین بانکهای مدرن خارجی فعالیت می کند
ü صدقه شهرداری به بانک سرمایه
ü واگذاری سهام شهرداری در بانک سرمایه = بانک سرکیسه
ü بانک سرمایه یا آخرین بانک
ü آیا تعاونی اعتباری شهر به داد بانک سرمایه می رسد ؟
ü آقای هاشمی تو هم چشاتو وا کن
ü وزیر پست و تلگراف چشم بسته غیب گفت
ü اینترنتی شدن بانک


+ - + - + - + - + .

تماس با ما

صفحات قبلی :