تبلیغات
سرمایه بان سرمایه شما sarmayeh bank - واگذاری سهام شهرداری در بانک سرمایه = بانک سرکیسه

  شهرداری تهران اعلام کرده که سهام خود در بانک سرمایه را واگذار می کند.
حسین محمدپورزرندی معاون مالی اداری شهرداری تهران گفته که: سهام بانک سرمایه، سود خوبی نصیب شهرداری می کرد، اما بنابر توصیه سازمان بازرسی کل کشور، این سهام واگذار می شه. حالا این سود خوب چه طوری نصیب میشد و چقدر بوده یا باید باشد مشخص نیست.تصویری از بینوایان پایتخت در کنار همان فست فودی که من و تو خودرا سیر و خندقهای بلایمان را پر میکنیم و دیگر  اینکه گویا  وظیفه نهادهای دولتی و عمومی مانند شهرداری کسب سود است نه رسیدگی به امور شهروندان  و بینوایان .....


گفته اند که :‌ دو نفر از اعضای دور دوم شورای اسلامی شهر تهران سال گذشته در شکایتی به سازمان بازرسی و قوه قضائیه از خرید سهام بانک سرمایه از طرف صندوق بازنشستگی شهرداری تهران انتقاد کردند اما سازمان بازرسی پس از بررسی، این خرید را بدون مانع و آن را اقدامی قانونی اعلام کرد.
وی با بیان این که سازمان بازرسی فقط بر بخشی از خرید سهام بانک سرمایه از طرف شرکت عمران توسعه خرده گرفت و آن را غیرقانونی دانسته بود به شهرداری تهران توصیه کرد این سهام را واگذار کند. 
ایشان بدون توجه به اینکه صدور مجوز تعاونی اعتباری شهر منوط و موکول به واگذاری بانک سرمایه شده و لذا شهرداری موظف به این واگذاری شده بود اعلام کرده اند : با تدبیر شهرداری تهران مبنی بر این که با وجود موسسه مالی اعتباری دیگر نیازی به بانک سرمایه و تعاونی اعتباری شهر نیست، شهرداری تهران سهام خود را در بانک سرمایه واگذار می کند.

حالا می ماند چگونگی فروش و آینده این بانک با وجود ناتوانی مدیران نالایق آموزش و پرورش که در صورت روشن شدن نحوه فروش به شما خواهیم گفت...


نوشته شده توسط مدیریت در جمعه 31 خرداد 1387 و ساعت 07:06 ق.ظ
نوشته های پیشین
ü مدیرعامل جدید
ü با درود
ü 71 شعبه در سه سال بجای 100 شعبه در یکسال
ü منش چاقو کشی
ü 61 در پل رومی
ü سهامداران جدید بعد از شهرداری
ü مجمع عمومی یا خالمی یا داییمی
ü بانک سرمایه عین بانکهای مدرن خارجی فعالیت می کند
ü صدقه شهرداری به بانک سرمایه
ü واگذاری سهام شهرداری در بانک سرمایه = بانک سرکیسه
ü بانک سرمایه یا آخرین بانک
ü آیا تعاونی اعتباری شهر به داد بانک سرمایه می رسد ؟
ü آقای هاشمی تو هم چشاتو وا کن
ü وزیر پست و تلگراف چشم بسته غیب گفت
ü اینترنتی شدن بانک


+ - + - + - + - + .

تماس با ما

صفحات قبلی :