تبلیغات
سرمایه بان سرمایه شما sarmayeh bank - اینترنتی شدن بانک
ü اینترنتی شدن بانک ازدسته موضوعات: عمومی ,

روابط عمومی بانک سرمایه برای خالی نبودن عریضه اعلام کرده است که : با هدف تحقق بانکداری الکترونیک، گسترش مشتری‌مداری و کاهش مراجعه مشتریان به شعب، اینترنت بانک سرمایه راه‌اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، در کشورهای پیشرفته بیش از 70درصد خدمات بانکی بدون حضور مشتریان در محل بانک و با استفاده از سیستم‌های الکترونیکی و اینترنتی انجام می‌پذیرد. در این راستا بانک سرمایه با به کارگیری فناوری‌های مدرن صنعت بانکداری تلاش می‌کند تا مراجعه مشتریان به شعب را به حداقل برساند.


اینترنت بانک سرمایه از جمله خدماتی است که مشتریان می‌توانند با بهره‌گیری از آن و با در اختیار داشتن رمز عبور در محل کار یا اقامت خود امور بانکی را انجام دهند. این سرویس را بانکهای دیگر سالهاست که عرضه میکنند .....
مشتریان با بهره‌گیری از اینترنت بانک سرمایه می‌توانند علاوه بر مشاهده موجودی و دریافت صورتحساب نسبت به انتقال وجه به هر یک از حساب‌های خود و سایرین اقدام نمایند.
همچنین از طریق اینترنت بانک سرمایه مشتریان می‌توانند تقاضای دسته چک کرده و گزارش چک‌های صادر شده وصول شده و یا برگشت خورده خود را دریافت کنند.
بانک سرمایه با در نظر گرفتن مسائل ایمنی و استفاده از گواهینامه دیجیتالی نصب شده بر روی وب سرور اینترنت بانک، فضای امن تبادل اطلاعات و انتقال وجه را فراهم آورده است.


نوشته شده توسط مدیریت در شنبه 14 اردیبهشت 1387 و ساعت 10:05 ق.ظ
نوشته های پیشین
ü مدیرعامل جدید
ü با درود
ü 71 شعبه در سه سال بجای 100 شعبه در یکسال
ü منش چاقو کشی
ü 61 در پل رومی
ü سهامداران جدید بعد از شهرداری
ü مجمع عمومی یا خالمی یا داییمی
ü بانک سرمایه عین بانکهای مدرن خارجی فعالیت می کند
ü صدقه شهرداری به بانک سرمایه
ü واگذاری سهام شهرداری در بانک سرمایه = بانک سرکیسه
ü بانک سرمایه یا آخرین بانک
ü آیا تعاونی اعتباری شهر به داد بانک سرمایه می رسد ؟
ü آقای هاشمی تو هم چشاتو وا کن
ü وزیر پست و تلگراف چشم بسته غیب گفت
ü اینترنتی شدن بانک


+ - + - + - + - + .

تماس با ما

صفحات قبلی :